Nasza firma

Nasza firma istnieje od 1990 r., posiadamy wieloletnie doświadczenie na Polskim rynku.

Siedziba i zakład produkcyjny znajduje się na ul. Głuchowskiej w Poznaniu. Główną działalnością firmy jest wdrażanie nowatorskich, nowoczesnych produktów i stwarzanie możliwości obniżenia kosztów produkcyjnych, podniesieniu jakości i wydajności oraz oszczędności czasu w firmach. Wdrażamy nowoczesne rozwiązania i stwarzamy większe możliwości rozwoju firm poprzez podniesienie konkurencyjności na rynku Polskim i zagranicznym.

Jesteśmy oficjalnym przedstawicielem marki THD Polska na rynku Polskim i krajów ościennych. W naszej ofercie znajdą państwo dyspensery i roboty dozujące oraz wszelkie akcesoria - tubki, igły, adaptery, złącza, węże, pojemniki, kartusze, głowice i wiele innych.

Nasza oferta skierowana jest do każdego, zarówno do firm jak i warsztatów czy punktów usługowych aż po osoby prywatne. Oferujemy pomoc przy doborze dozownika i akcesoriów do wymaganych zadań, wykonujemy testy oraz dostosowujemy do niestandardowych zastosowań.

Marka TH

TH jest marką o profilu międzynarodowym specjalizującą się w produkcji urządzeń i akcesoriów do dozowania wszelkiego typu produktów, zarówno jedno jak i dwuskładnikowych. Produkty marki TH są wyrobami najwyższej jakości, powstałymi w wyniku wieloletnich doświadczeń na polu dozowania. Przemyślane konstrukcje oparte są o komponenty wiodących na rynku producentów jak NORGREN, amerykański MAC oraz japoński OMRON. Dzięki temu wyroby te spełniają oczekiwania wydajnościowe i jakościowe zarówno zakładów produkcyjnych jak i pojedynczych użytkowników.

Nasze urządzenia dozujące znajdują zastosowanie we wielu gałęziach przemysłu o bardzo zróżnicowanych profilach. Dozowniki TH są używane przez firmy produkcyjne i usługowe, wykonujące biżuterię, układy elektroniczne, uszczelki, elementy optyczne, łożyska, i wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba precyzyjnego aplikowania klejów, żywic, olejów itp.

Zapewniamy

  • Wysokiej jakości wyspecjalizowane produkty
  • Obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną
  • Fachowe doradztwo w zakresie doboru i użytkowania naszych produktów
  • Testy i dostosowanie dozowników do konkretnych zadań
  • Budowa dozowników na zamówienie